Witaj! Logowanie Rejestracja

Zabawa w typera
Tryby wyświetlania wątku
ID/nick z gry: Keromas
Pomysł: Typer na Forum 
Opis pomysłu (min. 50 słów):
Czat na grze funkcjonuje bardzo dobrze, ale forum leży i  trzeba to przyznać więc pierwszy pomysł który mi przychodzi do głowy, to nic innego, jak zrobić tutaj typerka, Piłka ręczna / Piłka nożna  i nic innego jak dobrze się bawić oraz walczyć o podium wśród najlepszych typerów HB ! 
Jak na tą chwilę wyglądało by to tak 
-Ktoś musiałby się tym zająć, oczywiście ja byłbym odpowiedzialny za to, ale potrzebowałbym kogoś do pomocy.
-Każdy mógłby obstawić 5 meczy, A z kontem premium 10... nie no żart Big Grin  każdy mógłby na kolejkę postawić 10 meczy oraz " jeden mecz kolejki " który będzie punktowany razy 3, oczywiście 
Punktacja:
-Za trafienie wyniku 5 PKT.
-Za trafienie pierwszego strzelca bramki 3PKT
[b]-ZA trafienie wygranej drużyny 2 PKT.[/b]
 Przykład 
Czerwona 3;2 Niebieska  ( Kowalski ) nasz typ
wynik meczy wynosi 3;2 i bramkę strzela Kowalski więc 5+3+2  = 10PKT
wynik meczy wynosi 4;2 i bramkę strzela kowalski więc 3+2=5 PKT
Co o tym sądzicie ?

Kolejna zabawa forumowa jak najbardziej na plus.

Co do reszty pomysłu - piłka ręczna/piłka nożna, druga opcja jest bez sensu, ponieważ w końcu gra jest o tym pierwszym.
Zabawa to przede wszystkim zabawa, zapewniłbym nagrody widoczne dla każdego, specjalne "etykiety" pod rangą w postach z informacją o najlepszym typerze w np. danym tygodniu bądź/i miesiącu.

Wstępnie akceptuję pomysł, skontaktuje się z tobą poprzez system prywatnych wiadomości za kilka dni, aby uzgodnić szczegóły.

Własnie o tym myślałem, dogadaj wsjo z Michałem i ruszymy z tematem - co do nagród, będziemy jak wspomniał Michał coś na forum dodwali no i profity typu KK / Akcje / Euro / PP w grze.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości